Metali eritmek sabır, Şekil vermek tecrübe ister.

ÜRETİM POLİTİKAMIZ

Kurumsal Üretim Poltikamız

Üretim Poltikamız

İlk etapta lamel grafitli dökme demir ile üretime başlayan firmamız, gelişmesine paralel olarak üretim portföyünü; 1998 yılında küresel grafitli (sfero) dökme demir ile 2002 ve 2003 yıllarında ise çelik döküm imalatı ile genişletmiştir

2007 yılında faaliyetlerini yeşil enerji kapsamında yürüten ve bu alanda sektörünün öncü kuruluşlarından olan EKOLOJİK ENERJİ ile iş sözleşmesi imzalanmış, bu kapsamda çöp atığından enerji üretimi gerçekleştiren tesisin 304 malzeme ızgara ve koni paslanmaz çelik döküm işlerinin teslim edilmesi, firmamızın paslanmaz dökümünde ve özel alaşımlı çelik dökümünde üretime geçmesine, bu alanda tecrübe sahibi olmasına sebep olmuştur.

Yarım asra yaklaşan bilgi birikimi ve iş tecrübesini bu alanda müşterilerimizin ve sanayimizin hizmetinde kullanan Azim Gödeneli Döküm A.Ş. bugün üretim yelpazesinde bulundurduğu

– Lamel Grafitli Dökme Demir – Küresel Grafitli Dökme Demir – Beyaz Temper Dökme Demir – Paslanmaz Çelik Döküm – Yüksek Alaşımlı Çelik Döküm imalatı ile müşterilerimizin taleplerine cevap vermektedir.

Ayrıca müşteri isteği doğrultusunda , Eges Ultra Met serisi çift pota endüksiyon ocaklarımız ile 1.500 kg’a kadar özel alaşımlı tek parça döküm yapılabilmektedir. 2008 yılında kurmuş olduğu grup şirketi ile talaşlı imalata başlayan firmamız, CNC torna ve Yatay işlem merkezi ile makine parkını güçlendirmiş olup müşteri talebi doğrultusunda siparişi verilen döküm malzemeleri işlenmiş olarak teslim edebilmektedir.